Kompas

Zostałem ambasadorem Camp America!

Camp America Story Teller

Wyślij zgłoszenie. Wysyłam. Nieco ponad tydzień później dostaję odpowiedź. „Właśnie oficjalnie zostałeś Camp America Story Teller!”  WOW! Naprawdę się nie spodziewałem.

Założyłem fanpage

Story Teller to ktoś, kto ma za zadanie opowiedzieć swoją historię. Ponieważ zostałem ambasadorem Camp America, zobowiązałem się do jak najlepszego przedstawienia całej otoczki dotyczącej wyjazdu i oczywiście relacji z samego pobytu w Stanach.

Camp America

Opowiem Ci o trudzie pracy na campie, o tym jak spędzę wolny czas, ale przede wszystkim dużo uwagi poświęcę temu, po co tam jadę – podróżowaniu po USA. Na potrzeby łatwiejszej komunikacji założyłem fanpage na Facebooku, gdzie co jakiś czas będę dzielić się notkami dotyczącymi wyjazdu, a które nie znajdą się na blogu. Poza tym znacznie ułatwi to komunikację i jeśli masz jakieś pytanie odnośnie wyjazdu, spróbuję na nie jak najlepiej odpowiedzieć. Oczywiście będzie mi bardzo miło, jeśli dasz lajka, co pozwoli zwiększyć zasięg, a tym samym więcej ludzi dowie się o całej idei programu Camp America!

Link do fanpage na Facebooku:

www.facebook.com/hulajnogapnm/

Zapraszam także do obserwowania mnie na Instagramie:

@hulajnogapieklaniema.pl

Camp America

Jak zostać Camp America Story Teller?

Sprawa nie jest zbyt skomplikowana. Na jednej z Facebookowych grup Camp America pojawia się informacja o naborze. Piszę zatem na podany adres mailowy o sobie, o tym co będę robić na campie oraz dzielę się linkami do swoich mediów społecznościowych. Jak już wiesz, po tygodniu dostaję odpowiedź. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, to między moja kandydatura zostaje zaakceptowana. Mega. Bardzo cieszę się z tego powodu i mam nadzieję, że razem odkryjemy USA.

Rysy korona gór polski

Siemanko! Ja jestem Karol, a Ty właśnie odwiedzasz moje miejsce w sieci. Znajdziesz tu informacje ze świata (mojego), kilka opinii i trochę faktów, o tym gdzie bywam i co odwiedzam. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli masz chwilę, zerknij tu:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments