Kompas

Hulajnoga piekła nie ma, czyli strona o mnie

Witaj wędrowcze, nie zdejmuj butów, po prostu się rozgość

Siemanko! Jestem Karol i miło mi powitać Cię na blogu, na którym dzielę się relacjami, poradami i spostrzeżeniami na temat odwiedzanych przeze mnie miejsc.

 

Pochodzę z Beskidu Małego, miejsca, gdzie zaczynają się góry. Moja młodość prawdopodobnie nie różniła się wiele od Twojej. Jeśli tu trafiłeś, też również cieszy Cię odkrywanie nowych miejsc i poznawanie świata. Mamy zatem coś wspólnego!

 

Do swojego podróżniczego CV mogę wpisać przejechanie ponad 10.000 km autostopem, prowadzenie slajdowiska podróżniczego, czy studencki wyjazd do Stanów. Odnajduję się raczej w klimatach wschodniej Europy. Czymś ciekawym była na pewno wizyta w Naddniestrzu, ale równie mocno cenię sobie Bałkany. Wielu miejsc jeszcze nie odwiedziłem i tak jak wszyscy, czekam na lepszy, podróżniczy czas. W wolne weekendy często ląduję w górach. Mam na swoim koncie zdobycie Korony Gór Polski. Aktualnie kolekcjonuję szczyty z Turystycznej Korony Tatr.

 

Na 2025 rok zaplanowałem podróż dookoła świata przez mongolskie stepy, wietnamskie pola ryżowe, nowozelandzkie góry, argentyńskie lodowce i afrykańskie safari. Czy to się uda? Jak najbardziej, jeszcze jak! Do tego czasu potrzebuję zdobyć dwie rzeczy: doświadczenie i pieniądze. Wszystko przed nami.

Kompas

Kontakt

Camp America profilowe

Jeśli masz chwilę, zerknij tu: