Kompas

Megapromocja na MegaBus w Kanadzie oraz w USA!

Bilety już za 1$!

Właśnie pojawiła się kolejna pula biletów amerykańskiego przewoźnika MegaBus!

MegaBus sprzedaje bilety na wielu trasach w USA oraz w Kanadzie. Dzięki temu, można podróżować pomiędzy miastami za niewiarygodną kwotę 1 USD od osoby w jedną stronę!

Megabus promocja

 

To świetna okazja, aby zdobyć tani bilet i zwiedzić Stany. Szczególnie, jeśli jesteśmy po wakacyjnej pracy na campie, w resorcie, czy też parku narodowym. Wiele miejsc na podróż po USA sprzedaje się za 1$! Każdy bilet na podróż Megabusem obejmuje 20 kg limitu bagażu i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu na pokładzie. Zupełnie podobnie jak swego czasu Polski Bus, a obecnie Flix Bus w Polsce.

Sam w zeszłym roku skorzystałem z tej promocji i dzięki temu odwiedziłem Boston, Nowy Jork, Filadelfię i Waszyngton za kilka $! Relacje z wizyt znajdziesz na blogu.

 

Megabus promocja

 

Rezerwacje obowiązują od 20 czerwca do 4 września 2018 roku. Wystarczy przejść na stronę MegaBus.com i wybrać trasę podróży. Warto zaznaczyć, że wszystkie transakcje będą wymagały opłaty za rezerwację w wysokości 2,50 USD. Dlatego też, warto dobrze rozplanować podróż i dzięki jednej transakcji zakupić kilka biletów. W przeciwnym wypadku, zostanie do każdego biletu naliczona opłata rezerwacyjna.

Warto się spieszyć, ponieważ bilety znikają jak ciepłe bułeczki. Daj znać w komentarzu, czy udało się skorzystać w promocji. Powodzenia!

Rysy korona gór polski

Siemanko! Ja jestem Karol, a Ty właśnie odwiedzasz moje miejsce w sieci. Znajdziesz tu informacje ze świata (mojego), kilka opinii i trochę faktów, o tym gdzie bywam i co odwiedzam. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, kliknij tutaj.

Jeśli masz chwilę, zerknij tu:

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments